ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  ניקוי ספה מבד

  סביר להניח שיש לכם בבית ספות בד. אלו יכולות להיות כורסאות בודדות, דו מושביות, או תלת מושביות. הן משמשות אתכם לשימוש יום יומי, ויתכן כי עברו כמה שנים מאז ניקיתם אותן, אבל רגע לפני שאתם מנקים אותן שוב הנה כמה טיפים על טעויות נפוצות בניקוי ספה מבד. חברת אהרון ניקוי ספות, תשמח לסייע לכם בכל הנוגע לניקוי הספות שלכם.

  טעויות נפוצות בתהליך ניקוי ספה מבד

  • חומרי ניקוי לא מתאימים – בדקו על התווית של חומר הניקוי, האם הוא מתאים לסוג הבד, בכמה חומר רצוי להשתמש, ועוד. גם אם החומר מתאים והשתמשתם בכמות גדולה מדי, אז תוכלו לגרום נזק בלתי הפיך לבד הספה. בפעם הראשונה שאתם משתמשים בחומר ניקוי חדש, רצוי להשתמש בו על חלק נסתר בספה. תנסו כמה טיפות ואז תוכלו לדעת מהי השפעת החומר על הבד. חשוב לא להשתמש בחומרי ניקוי המכילים מי חמצן או כלור, הם יכולים לגרום נזק משמעותי לבד. חברות כמו ינון ניקוי ספות מסוגלות לספק לכן ייעוץ לפני התחלת הניקוי של ספה מבד.
  • מים זה לא תמיד הפתרוןיש לכם כתם? לשפוך עליו מים לא תמיד יפתור את זה, במקרים רבים זה אפילו ימנע ממכם מלהסיר את הכתם בעתיד.

  האם הבד ניתן לכביסה – חלק מן הבדים אשר נמצאים על הספות ניתנים לכביסה, אבל עליכם לבדוק זאת לפני. חלקם יכולים לשנות את צבעם במהלך הכביסה, השילוב בין חומרי הניקוי בכביסה לבין הבד צריך להיות מדויק, חלק מן הבדים מיועדים לניקוי מקצועי בלבד.

  איך לנקות ספה מבד

  הדרך הכי טובה לשמור על ספה מבד היא להשתמש בה לפי הוראות היצרן, לא בטוחים אם כדי לכבס את הכריות? צרו קשר עם שירות הלקוחות של החברה שממנה רכשתם את הספה או בדקו באתר האינטרנט שלהם, תמיד רצוי לקרוא את התווית שנמצאת על הבד לפני כל פעולת ניקוי. הדרך הטובה ביותר לשמור על ספות הבד, היא לבצע ניקוי מקצועי. חברת ינון ניקוי ספות תשמח לסייע לכם ולספק לכם שירות מהיר ואיכותי. אהרון ניקוי ספות היא חברה מובילה לניקוי ספות בד, פנו אליהם עוד היום לייעוץ.

   

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   איך מנקים ספה מבד

   בוודאי שימו לב כי הצטברו כתמים נקודתיים על הספה שאתה מעוניינים לנקות. יש כתמים שהם על בסיס מים כמו כתמי שתיה וכן יש את הכתמים שהם על בסיס שמן, כמו כתמי רטבים ומיצי אוכל שונים. לאחר שסיימתם לנקות, ניתן לייבש את הכתמים הרטובים באוויר הפתוח עם חלונות פתוחים. חשוב מאוד לא לשפשף את הלכלוך חזק על מנת לא לגרום לנזק לבד. הדרך הטובה ביותר לנקות ספות בד היא לבצע ניקוי מקצועי, שהספות יראו כחדשות ואף יריחו טוב. חברת אהרון ניקוי ספות תשמח לסייע לכם ולספק לכם שירות מהיר ואיכותי.

   ניקוי ספת בד – לא דבר של מה בכך

   נכון שספת בד נשמעת לכם קלה לניקוי, אך מדובר בדבר שדורש תשומת לב רבה על מנת לא לפגוע בספה וכמובן שלא בבד. יש כמה סוגים שונים של ריפודי בד, וההתנהלות בניקוי של כל אחד מהסוגים שונה לחלוטין. מה שמתאים לניקוי סוג אחד של בד יכול לפגוע ולהרוס את הסוג השני. חשוב מאוד להכיר ולדעת איזה חומר ניקוי מתאים לכל בעיה, ולאיזה סוג בד. לא מומלץ לנקות בד של ספה בעזרת מים בלבד, כי יתכן ויישאר לכם כתם. במידה ויש לכם לכלוך מוצר על הספה, כשערות, שאריות מזון ועוד, מומלץ לשאוב את הספה לפני שמתחילים עם ניקוי באמצעות חומרי ניקוי. חברת ניקוי ספות מומחית תדע לעשות זאת בדרך הטובה ביותר.

   ניקוי ספת בד

   רבים מאתנו מחזיקים בבית ספות מבד. מדובר על סוג ספות נפוץ ואהוב על רבים. יש סוגים שונים של בדים בדלל צבעים. הן משמשות אתכם לשימוש יום יומי, ויתכן כי עברו כמה שנים מאז ניקיתם אותן, כיום ניתן לשכור את שירותיה של חברה לניקוי ספות, שתסייע בידכם. חברת אהרון ניקוי ספות, תשמח לסייע לכם בעניין.

   חברה לשיווק באינטרנט חברה לשיווק באינטרנט
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support